На що звертати увагу при монтажі в зимовий час?

На що звертати увагу при монтажі в зимовий час?

Монтаж вікна Черкаси при низьких температурах є критичним моментом і повинен здійснюватися з особливою увагою.
Відомо, що низькі температури впливають на фізико-механічні характеристики полівінілхлориду, як матеріалу. Наприклад, зменшення ударної в’язкості призводить до так званого «охрупчуванню» профілю ПВХ.

Недоречно, в даному випадку, було б замовчувати великому коефіцієнті температурного лінійного розширення ПВХ (який приблизно в 10 разів більше, ніж у сталі).Так, наприклад, не важко уявити собі, що станеться при монтажі вікна Черкаси штапика не з середини, а з одного з кутів віконної стулки. Крім того,  ми рекомендуємо для зменшення тертя при ставленні штапика в зимових умовах використовувати силіконову змазку.

Важко в двох словах розкрити всі особливості монтажу вікна Черкаси в зимовий час, це завдання багатофункціональна, рішення якої залежить від безлічі параметрів (температури навколишнього середовища, типу будівлі, поверховості, розмірів віконної конструкції і т.д.), у кожному конкретному випадку потрібен індивідуальний підхід.
Низькі температури впливають на фізико-механічні характеристики полівінілхлориду (ПВХ), як матеріалу.

Одного не можна забувати, що в умовах різко континентального клімату (наприклад, в РФ), необхідна особлива обережність при зимовому монтажі вікна Черкаси.  Народна мудрість говорить: «Мороз обдурити неможливо, до нього треба готуватися».

Тому ми звертаємо особливу увагу своїх партнерів на дотримання своїх технічних рекомендацій по монтажу вікна в Черкасах, і в кожному конкретному випадку готовий надати необхідну технічну підтримку.

Ми раді запропонувати вам теплі, надійні з проти зламною функцією, економічні, сучасні, енергозберігаючі, високоякісні, багатофункціональні вікна і комплектуючі.

Ми виробляємо світлопрозорі конструкцій з ПВХ — профілю REHAU і надає повний пакет послуг з їх встановлення і гарантійного обслуговування.

Ми створюємо для Вас тільки якісну продукцію, що відповідає всім Вашим вимоги і бажанням, спираючись на свої знання і багаторічний досвід, використовуючи найсучасніші технології і високоякісні комплектуючі.

Ми забезпечуємо повний цикл обслуговування — від розробки дизайнерського рішення конструкцій до монтажу, здійснюємо доставку, забезпечуємо гарантійне обслуговування і пропонуємо широкий вибір аксесуарів для пластикових вікон.

Придбати віконні конструкції Ви можете в будь-якому з офісів продажів
нашої компанії, або в наших офіційних представників у Вашому місті.